kanal d drama shqip live

Share live content with your friends. Muy pronto disponible en Amazon Fire TV y Samsung Smart Tv. E Diel: Mbyllur When typing in this field, a list of search results will appear and be automatically updated as you type. E Diel: Mbyllur E Shtun: 09:00 deri 17:00 E Shtun: 09:00 deri 17:00 KLAN Macedonia. Why it said is in Spanish but everything is in Turkish. It has a varied portfolio of more than 180 channels worldwide. Very frustrating. I have KANAL D DRAMA download please allow App To Download Again Now. -- Kogjaj E Shtun: 09:00 deri 17:00 ALL IN ONE T gjith platformat n nj aplikacion t vetm PAMJA Dizajn modern, shum i shpejt dhe i leht n prdorim STABILITET Kanale HD dhe FULL HD me stabilitet t lart SPORTE T gjitha ligat e futbollit mund t'i ndiqni LIVE n AlbKanale EXTRA Radio FM, Portale, TV GUIDE, Lojra dhe mjaft shrbime t tjera SUPPORT MIAMI, Oct. 5, 2021 /PRNewswire-HISPANIC PR WIRE/ -- Kanal D Drama, the first and only channel that brings together the best Turkish series in Spanish, announced the launch of its standalone. E Diel: Mbyllur Kur Nesrini shtie n dor gjithka q ajo e mbronte me aq ngulm dhe q e kishte ndrtuar me aq mund, Selda ndien keqardhje pr jetn e saj t ln pas dore pr vite me radh. E Diel: Mbyllur Addresa: Doberan - Gjilan, Gjakov The first Turkish series channel in Spanish presents its standalone subscription video-on-demand (SVOD) App for Hispanics in the U.S. MIAMI, Oct. 5, 2021 /PRNewswire-HISPANIC PR WIRE/--Kanal D Drama, the first and only channel that brings together the best Turkish series in Spanish, announced the launch of itsstandalone subscription video-on-demand (SVOD) app. E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 Download the Kanal D Drama application and enjoy your favorite Turkish dramas, such as What's Fatmagul's fault ?, Beyond the clouds, Hulya, Meryem, Black and white love, among others. Addresa: Kla Cd, Mamush TV SHENJA. E Shtun: 09:00 deri 17:00 2 Korriku - Viti Qamil Ilazi nr.158-qytet, Kaanik (Fshatrat) Addresa: Rr. Ermiona Lekbello prjashtohet nga Big Brother VIP, u prplas me Olta Gixharin! Disfruta de los ms grandes talentos, en los paisajes y escenarios turcos ms hermosos e inesperados, y djate atrapar sin interrupciones por historias dobladas al espaol. E-mail: info@telkos.net Porque dice en Espaol pero todo es en Turco?. About Thema America: THEMA, a Canal+ group company, is a leading distributor of thematic and multicultural content on all platforms for MVPDs (Multichannel Video Programming Distributors). E Diel: Mbyllur For more information, see the developers privacy policy. E Diel: Mbyllur Dashuri e plagosur e ndiqni n Kanal D-Drama nga e hna n t premte ora 18:45. 10000 Prishtin, Kosov E Hn - E Shtun: 09:00 deri 17:00 Tel: 044 241 772 & 049 241 772 E-mail: info@telkos.net Entertainment. Q prej ktij momenti, asgj nuk do t jet m njlloj n familjen Arkasu. No se ve nada. Sabiani krkon q Kejsi t nxirret nga shtpia e Big Brother Vip, Pas Ermions, prjashtohet nga Big Brother aktorja Eva Alikaj. Besi (Magjistralja Podujev - Prishtin), Dean -- Trud Mirpo, s fundmi sht zbuluar edhe pozicioni i Elita Rudit n Tashm syt e gjith publikut jan orientuar tek Big Brother Vip Kosova. There's a great population of Hispanics in the U.S. who love and enjoy Turkish dramas, so what better way to celebrate this than by allowing them to enjoy their favorite series whenever and wherever they want, on their preferred digital devices.". E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 Addresa: Rr. Tel: +383 (44) 100 995 & +383 (38) 600 321 I tried through Samsung TV, nothing plays there either. Besi (Magjistralja Podujev - Prishtin), Pej Elita Rudi pjes e Big Brother Vip Kosova por jo si konkurrente! T gjitha kanalet Web Programuesit Kontakt. E Shtun: 09:00 deri 17:00 E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 Addresa: Rr: Skenderbeu, nr. E-mail: info@telkos.net E-mail: info@telkos.net Tring Toksor: Kanali 106 E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 E Shtun: 09:00 deri 17:00 -- Vataj 1 . E Diel: Mbyllur E Diel: Mbyllur Francheska Len de La Barra, in charge of Marketing atKanal D Dramain the U.S. and Latin America, stated, "We are very excited to launch this new SVOD app, especially knowing Turkey is currently the second-largest exporter of television series after the U.S. D Drama, sht nj bashkprodhim mes dy platformave Tring dhe Kanal D . Tel: 043 733 833 & 043 744 844 E Diel: Mbyllur Disfruta de los ms grandes talentos, en los paisajes y escenarios turcos ms hermosos e inesperados, y djate atrapar sin interrupciones por historias dobladas al espaol. E-mail: info@telkos.net E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 Detajet e fundit dhe ku mund ta ndiqni! Old & look the same.. E Diel: Mbyllur Addresa: Rr. E Hn - E Shtun: 09:00 deri 17:00 Older versions . Contact Data. Image Q kur u konfirmua se formati i Formati Big Brother Vip do t zhvillohet pr her t par kt vit edhe n Kosov, dhe fillimi i tij Big Brother VIP Kosova pritet t filloj shum shpejt. Kani, nj djal i ri n karrier, nuk e priste se aventura e nj mbrmjeje do ta shndrronte krejt papritur n baban e nj voglushe 8-muajshe, me emrin Su. E Diel: Mbyllur Asgj nuk do t jet m e njjt q prej asaj dite Doktor Serdar Batur, i cili pr 10 vjet ka punuar n programe shndetsore npr vende t ndryshme t bots, vjen n Gzelyurt. An innocent young woman Meryem (Aya Ayin Turan), a cynical prosecutor Oktay (Cemal Tokta) and a vengeful man Sava (Furkan And). Info Channel RTK RTK 2 ATV KTV RTV21 Teve 1 TV Dukagjini T 7 Kanal 10 Klan Kosova DTV Klan TV Peace TV Shenja TV First Channel Kanal D Drama Alsat M Ibrahim Rugova, P.N Nga dita e djeshme n Tring ka filluar transmetimin kanali m i ri tematik dedikuar serialeve turk, Kanal D Drama. 125 tune ins. Ndrkoh, e shoqja, Azizja, rrit fmijt e vegjl s bashku me t vjehrrn dhe prballet e vetme me vshtirsit e periudhs s lufts dhe mungesn e bashkshortit, t cilin e dashuron m shum se gjithka. Teksa ai sht larg, e shoqja, Xhemilja, kujdeset pr katr fmijt e tyre. E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 Tel: +383 (44) 100 995 & +383 (38) 600 321 E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 E Hn - E Shtun: 09:00 deri 18:00 Be the first! *Requiere suscripcinCaractersticas de la aplicacin:Disfruta de episodios diarios antes de ser transmitidos en nuestro canal de TV.Crea una lista con tus dramas turcos favoritos para acceso rpido a los episodios ms recientes.Conoce ms sobre los actors turcos que te cautivan.Accede a series completas en un solo lugar y sin cortes publicitarios. E-mail: info@telkos.net E Diel: Mbyllur 09:00 deri 17:00 Imgur. Teksa shikon t gjith miqt prreth t martohen e t krijojn familje, befas vendos se do t dashurohet me shefin e saj, Demirin. E ndiqni nga e hna n t premte ora 17:00 n Kanal D! E-mail: info@telkos.net E Shtun: 09:00 deri 17:00 E Diel: Mbyllur E-mail: info@telkos.net E ndiqni nga e hna n t premte ora 17:00 n Kanal D! Koha kalon e ndiqni nga e hna n t premte ora 17:45 n Kanal D! Advertisement . E Diel: Mbyllur, Prishtin E Diel: Mbyllur N kohn kur e pranon kt propozim, Pojrazi njihet me Aishegylin dhe shkndijat mes tyre lindin me shikim t par, por dashuria duket e pamundur pr dy njerz t lnduar dhe t vetmuar si ata, aq m tepr kur ajo sht e bija e kreut t organizats dhe Pojrazi duhet tia mbaj t fsheht misionin. E Diel: Mbyllur E Diel: Mbyllur, Gjilan Tel: 043 703 200 / 043 703 500 RTV 21 POPULLORE. E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 E Shtun: 09:00 deri 17:00 Watching Amanecer so far episodes 110 thru 114 display an error, watches 116 and now 117 also has a general error please fix and please update the app to play the next episode automatically. Tel: 045/400-480 Tel: 045 256 446 I am trying on the iPhone / iPad and tv apps and none has the missing episodes. Bordi i RTK-s e miratoi Pak or na ndajn nga momenti kur do ti hap dyert shtpia m e madhe n Kosov, Big Brother Vip Tashm dihet se kur nis Big Brother VIP Kosova. RTK 3. from 8 AM - 9 PM ET. For more information about Kanal D Drama, its linear programming, and SVOD app, visit www.kanalddrama.com and follow us on YouTube, Facebook, Instagram,and Spotify. Fatmagyl ishte nj. Selds nuk ia merrte kurr mendja se e bija e shoferit t t shoqit, Nesrini, e cila hyri n jetn e saj pr t krkuar streh, do tia uzurponte at plotsisht. Nj histori ku dashuria dhe urrejtja, miqsia dhe armiqsia, e mira dhe e keqja, prjetohen deri n skaj. Addresa: Nr.4 Rr. E Shtun: 09:00 deri 17:00 Big Brother Banorja e Big Brother VIP Albania, aktorja Ermiona Lekbello sht eliminuar. -- Besi Serdar dhe mamaja e tij do t zbulojn tragjedin q po prballon Narin dhe do t mundohen ta shptojn at, por Mustafa nuk do t lejoj q ajo t largohet dhe do t prballet me kdo q do t ndrhyj n dshirat e tij. Addresa: Brod, Shtrpce - Ferizaj, Fush Kosov Its portfolio includes, among others, Kanal D Drama, in association with Kanal D International; MEZZO Live HD a Canal+'s, also it offers Mexico's leading channels, Once Mexico and Canal 22 International, and the Dominican Republic's Telemicro Internacional, among others. E-mail: info@telkos.net -- Bernic e poshtme Environmental, Social and Governance (ESG), HVAC (Heating, Ventilation and Air-Conditioning), Machine Tools, Metalworking and Metallurgy, Aboriginal, First Nations & Native American, https://mma.prnewswire.com/media/1652583/Kanal_D_Drama_app.jpg, https://mma.prnewswire.com/media/1652582/Francheska_LEON_DE_LA_BARRA.jpg, https://mma.prnewswire.com/media/1488303/KANAL_D_DRAMA_Logo.jpg, KANAL D DRAMA LLEGA A PRIME VIDEO EN MXICO, Canal 22 Internacional trae lo mejor de su programacin en noviembre y diciembre. Imer Krasniqi Watch online to Albania TV stations including TV KLAN, Vizion Plus TV, News 24, Ora News Live, Top Channel and many more. E ndiqni nga e hna n t premte ora 19:30 n Kanal D Drama! E Shtun: 09:00 deri 17:00 Tahir Sinani, Shtime REKLAMA Duke filluar nga sot ora 16:00, me 5 premiera t suksesshme turke! Tel: 049 470 544 Kani, pr t ndar jetn, do t zgjedh nj grua q i prshtatet n do aspekt, apo nj vajz t thjesht nga fshati q kujdeset dhe e ka pr zemr voglushen e tij? Gjakov Addresa: Rr: Junik Photo - https://mma.prnewswire.com/media/1652583/Kanal_D_Drama_app.jpg Photo - https://mma.prnewswire.com/media/1652582/Francheska_LEON_DE_LA_BARRA.jpgLogo - https://mma.prnewswire.com/media/1488303/KANAL_D_DRAMA_Logo.jpg, Cision Distribution 888-776-0942 I am having trouble getting on Amazon Fire Stick ?? -- Semaj Kanal d drama | Series turcas en tu idioma Las mejores series turcas en un solo lugar Descubre tus historias favoritas, todo en un mismo lugar. On my older 3 firesticks 1yr. About Kanal D International:Kanal D International is the global business arm of Demirren Media Group, Europe's leading media organization operating in television, newspaper, internet, and magazine publishing and distribution industries. Sabiani dukej nj nga mbshtetsit m t mdhenj t vajzs s tij, Keisi, kur ajo u fut n Big Brother Pas Ermions nga Big Brother Vip mngjesin e sotm, sapo sht skualifikuar nga gara edhe aktorja Eva Alikaj. Kur nj dit kthehet n shtpi, Xhemilja gjen nj letr ku thuhet se i shoqi e tradhton me nj t huaj q quhet Karolina, nj grua q e josh, e manipulon dhe e bind t`i kthej shpinn gruas dhe fmijve. Tel: 045 400 480 Ismet Jashar Kumanova, Prizren, Obiliq Hasan Prishtina (afer Shtpis s Shndetit). E-mail: info@telkos.net Serkan dhe Dujgu, dy t rinj q pas probleme personale e profesionale, udhtojn drejt Bodrumit me miqt e tyre, m shpresn se atje do t gjejn mundsin pr nj jet m t mir. Interested. E Shtun: E-mail: info@telkos.net Ndihma Teknike: E Hn - E Diele 09:00 - 18:00 Ndrkoh q Jiti vepron sipas ligjit, Emiri shfrytzon edhe mjete ilegale pr tia arritur qllimit dhe pr t vn n vend drejtsin. E-mail: info@telkos.net E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 Goke sht nj vajz q po shkon drejt t 30-tave, punon n nj agjenci publicitare dhe ende nuk ka gjetur nj partner. Tel: 044/783-583 Ky kanal sht nj ur e mir lidhse pr t gjith teleshikuesit pr t mos harruar t shkuarn, fmijrin, rinin e njkohsisht pr t'u njohur me prurjet m t reja t brezit t ri t regjisorve. Addresa: Rr: Deshmoret e Kombit Nr: 39 ( prball qendres s regjistrimit ), Drenas E Diel: E Mbyllur E Diel: Mbyllur Tel: 044/775-279 Do ta ndiqni nga e hna n t premte ora 16:00 n kanal D-Drama! This app does not work. Rr. -- Nik E-mail: info@telkos.net E Hn - E Shtun: 09:00 deri 17:00 Emisiuni reality, concurs, de divertisment i seriale turcesti. Lepenica, Shterpc, Prizreni E Diel: Mbyllur, Mamush E Shtun: 09:00 deri 17:00 The Kanal D Drama app can be downloaded from the Apple App StoreandGoogle Playfor smartphones and tablets, with the option to play via Chromecast and is also available via Roku. Pritet t nis s shpejti, Big Brother Vip Kosova mirpret banort e par n shtpi! Gjergj Kastrioti - Skenderbeu (afer shkolls s Policis), Suharek . E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 Tel: 043 777 066 Descarga la aplicacin de Kanal D Drama y disfruta de tus dramas turcos favoritos, tales como Qu culpa tiene Fatmagul?, Ms all de las nubes, Hulya, Meryem, Amor en blanco y negro, entre otros. Addresa: Fsh. No tech support. RTV 21. E Shtun: 09:00 deri 17:00 Addresa: Fsh. RTV 21 MIX. Adi Krasta, gazetari shqiptar, sht emruar zvendsdrejtor i prgjithshm i Radio Televizionit t Kosovs (RTK). Addresa: Rr.Adem Jashari nr.220, Istog Tried everything to get it working. Addresa: Vllezrit Grvalla- Ferizaj Rr. E Diel: Mbyllur Addresa: Rr. Addresa: Rr. Tel: 043 711 811 & 043 722 822 TV 21 - Maqedoni. Addresa: Rr: Eliot Engel P.N ( te ura e gurit ), Podujev E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 Vizioneaza Kanal D online gratuit. La nueva aplicacin por suscripcin, Kanal D Drama, te ofrece en un solo lugar los mejores dramas turcos de manera ilimitada, para que puedas disfrutar de tus series favoritas cuando y donde. Rikthehet spektakli i humorit Kosherja, ja n cilin TV! Prve platforms shqiptare ky kanal do t jet i disponueshmm pr tregun Kosovar nprmjet paltforms ARTmotion duke filluar nga sot. E-mail: aeholding@telkos.net N vitet e fundit t Perandoris Osmane, kur n Ballkan kishte nisur lufta, nj familje gjendet e ndar nga rrethanat, bn mos pr t qndruar e bashkuar. Addresa: Rahovec, Shajkofc E Diel: Mbyllur Tel: 045 307 040 & 049 307 040 Addresa: Rr. Addresa: Rr. Addresa: Rr: Junik ( prball Komunes ) - nuk ka emertim t rruges, Kamenic E hn- e premte 19:30 n Kanal D Drama! E Shtun: 09:00 deri 17:00 E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 Waste of money. Muy pronto disponible en Amazon Fire TV y Samsung Smart Tv. E Diel: Mbyllur E-mail: info@telkos.net No way to contact anyone for assistance. N kto dit karantine Tring ka vendosur ta lr t hapur kanalin q transmeton serialet m t susksesshme turke. Addresa: Rr. Addresa: Rr. E-mail: info@telkos.net -- Barilev Prve platforms shqiptare ky kanal do t jet i disponueshmm pr tregun Kosovar nprmjet paltforms ARTmotion duke filluar nga sot. Tel: 044 888 033 & 048 888 033 E-mail: info@telkos.net Jo vetm Amici, por edhe nj tjetr format Mediaset nga Alketa Vejsiu, COVID-19, ndrron jet 82-vjearja, viktima e 12 n Shqipri, Ministrja e shndetsis: Shkon n 52 numri i t shruarve, Nokia ndryshon logon ikonike pas 60 vitesh. E Diel: Mbyllur E Diel: Mbyllur LearnMore. Nj komedi romantike e mrekullueshme, ku n loj sht dashuria. I was watching Asya and last episode that was upload to the app was 183 , when the whole series is 202 episodes. -- Prugofc Mbretresha Teut (afer statcionit s autobusve) Sknderbeu - Kamenic Jetoni historin me D-Drama! Gjergj Kastrioti - Skenderbeu (afer shkolls s Policis) Copyright 2023 Apple Inc. All rights reserved. Tel: 044/424-034 Kur njihen s bashku, ata shtiren sikur vijn nga familje t pasura pr ti rn n sy njri-tjetrit. Addresa: Zhegr - Gjilan A keni menduar ndonjher q jeta mund t ndryshoj aq shpejt sa t bheni me fmij brenda nats?! PLEASE FIX LOG IN HAVE TO REPEAT SOMETIMES WHEN WATCHING APP ALSO TO REMEMBER SIGN IN & FIX VIDEO TO PLAY AND CONTINUES AFTER EACH EPISODE NOT HAPPY with having to go back to HOME PAGE to start next episode's I am a paid subscriber HOPE YOU CAN RESOLVE AND UPDATE, No sirve la app. Addresa: Fsh. E-mail: info@telkos.net Ahora puedes disfrutar de toda la programacin de Kanal D Drama cuando y donde quieras sin tener que contar con subscripcin de TV paga. Ukshin Hoti, Nr.75 Your favorite Turkish dramas 100% in Spanish. E Diel: Mbyllur -- Sopot Besi (Magjistralja Podujev - Prishtin) Enjoy daily episodes before being broadcast on our TV channel. Selda dhe Kerimi jan martuar q n mosh t re s bashku dhe ajo ka sakrifikuar gjithka pr familjen dhe fmijt. Duke filluar nga sot ora 16:00, me 5 premiera t suksesshme turke! E-mail: info@telkos.net Tring 2018-2020. La nueva aplicacin por suscripcin, Kanal D Drama, te ofrece en un solo lugar los mejores dramas turcos de manera ilimitada, para que puedas disfrutar de tus series favoritas cuando y donde. Nj kanal i gjithi n shqip me 5 premiera t serialeve m t suksesshme turke do dit n ekranin tuaj! E ndiqni nga e hna n t premte ora 19:15 n Kanal D! N kto dit karantine Tring ka vendosur ta lr t hapur kanalin q transmeton serialet m t susksesshme turke. E Hn - E Shtun: 09:00 deri 19:00 E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 12 Qershori - Ferizaj Big Brother VIP Kosova zbulon datn dhe tre konkurrentt e par! E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 Addresa: Rr. Pas sjelleve absurde, Banijay dhe Top Channel bjn paralajmrimin e fundit pr banort e BBV. E-mail: info@telkos.net Please enter your username or email address to reset your password. -- Sharban Kanal D Dramacurrently reaches 17countries on three continents. Apr 15, 2021, 16:11 ET. Disfruta de los ms grandes talentos, en los paisajes y escenarios turcos ms hermosos e inesperados, y djate atrapar sin interrupciones por historias dobladas al espaol. E-mail: info@telkos.net Tel: 048 333 301 & 049 777 331 Tel: 044/783-583 Addresa: Ali Ajeti, Shajkofc Mos ndoshta Vesa Luma na zbuloi datn e fillimit t Big Brother Kosova? E Diel: Mbyllur -- Milefc Nj epik ngjarjesh emocionuese e konfliktuale, nj histori mbi familjen, dashurin, patriotizmin, lakmin, sakrificn edhe prkushtimin. Correcciones de errores y optimizaciones. Muy pronto disponible en Amazon Fire TV y Samsung Smart Tv. Numrimit po i vjen fundi, sot nis Big Brother Vip Kosova! Numri i kanaleve sipas platformave: IPTV: Kanali 107 Tring Toksor: Kanali 106 Tring Satelitor: Kanali 142 Kabllor: Kanali 105 Jetoni historin me D-Drama! Paid for a year long subscription and the app stopped playing episodes all of a sudden. Kanal D Drama. E-mail: gjakova@telkos.net Kanal D - Drama sht nj ekskluzivitet i Tring n Shqipri dhe Kosov duke filluar nga 30 Mars 2020. TVM 2 - MRT2. Kanal D Dramais owned by KanalD International Networksand launched in 2018 due to a strategic alliance between Thema America and Kanal D International. Nj kanal i gjithi n shqip me 5 premiera t serialeve m t suksesshme. 1.3K views, 40 likes, 0 loves, 0 comments, 1 shares, Facebook Watch Videos from Tring: Kanal D-Drama ekskluzivisht n Tring! Addresa: Rr. Numri i kanaleve sipas platformave: REKLAMA. E Diel: Mbyllur Ndrkoh, moderatorja e njohur, Liberta Spahiu ka zbuluar prmes nj postimi Sabiani dukej nj nga mbshtetsit m t mdhenj t vajzs s tij, Keisi, kur ajo u fut n Big Brother Pas Ermions nga Big Brother Vip mngjesin e sotm, sapo sht skualifikuar nga gara edhe aktorja Eva Alikaj. E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 Get in shape with this virtual trainer. Kjo faqe dhe permbajtja e saj jane ne pronesi te Tring.Cdo riprodhim ose shperndarje e permbajtjes ne cdo forme eshte e ndaluar. N kt vorbull gnjeshtrash, bien kok e kmb n dashuri, pa e ditur se mashtrimet do t shndrrohen n pengesn m t madhe mes tyre. -- Vranidoll See more. E Diel: Mbyllur, Kijev Nn Tereza - Nr.A85 E Diel: Mbyllur Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References. Ky kanal eshte konceptuar n formn e nj katalogu me pes premiera do dit dhe me ritransmetime t njpashnjshme. Too bad :(. Descubre tus historias favoritas, todo en un mismo lugar. So annoyed. Zyra e pagesave: E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 BTFIT. | By Tring | Facebook Log In Forgot Account? Addresa: Rr. Addresa: Rr. Revive los momentos de tus series favoritas con una amplia seleccin de ttulos, qu culpa tiene Fatmagul?, ms all de las nubes, amor prohibido, mi vida eres t, la sombra del pasado, meryem, guerra de las rosas, y mucho ms. Revive los momentos de tus series favoritas con una amplia seleccin de ttulos, qu culpa tiene Fatmagul?, ms all de las nubes, amor prohibido, mi vida eres t, la sombra del pasado, meryem, guerra de las rosas, y mucho ms. 36 -- Bernic e eprme E Hn - E Shtun: 08:00 deri 20:00 E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 Addresa: Rr: Deshmoret e Kombit Nr: 39 E Hn - E Premte: 08:00 deri 19:00 Tel: 048 333 301 & 049 777 331 Thema America manages, operates, and distributes Kanal D Drama's broadcasts in Spanish in the United States and Latin America, including Argentina, Bolivia, Chile, Colombia, Costa Rica, the Dominican Republic, Ecuador, Panama, Paraguay, Peru, Nicaragua, and Uruguay. 14K views, 140 likes, 3 loves, 3 comments, 1 shares, Facebook Watch Videos from Tring: "Fatmagyl" nga data 26 Prill n Kanal D Drama! Situata nga koronavirusi, Qeveria Italiane masa lehtsuese pr mediat, Pr her t par n histori, Eurovision vjen n nj form ndryshe, Sabiani krkon q Kejsi t nxirret nga shtpia e Big Brother Vip, Pas Ermions, prjashtohet nga Big Brother aktorja Eva Alikaj. Addresa: No 75 Kosta Novakoviq, Prishtin Addresa: Rr. It will soon be available on Samsung Smart TV and Amazon Fire TV. E-mail: info@telkos.net Create a list of your favorite Turkish dramas for quick access to the latest episodes. E Diel: Mbyllur . Kanal D is a satellite and internet television station from Istanbul, Turkey, providing Entertainment shows. Jetoje. Info Channel RTK RTK 2 ATV KTV RTV21 Teve 1 TV Dukagjini T 7 Kanal 10 Klan Kosova DTV Klan TV Peace TV Shenja TV First Channel Kanal D Drama Alsat M TVSH Vision Plus Euro News Albania Teve Aksion Teve Drama Teve Fantasy Teve Comedy Teve Shqip Teve Novela TDC Episode Prime Kino 1 Kino 2 Kino 3 Tring Action Tring Super Tring Fantasy Jolly HD 3 Plus Tring Life Tring Family HD Tring Shqip Tring Classic Tring Summertime Tring Novelas Komedi Maxi Aksion Drame 7 HD Star HD Cinema 1 Cinema 2 Life HD Smile Tring Collection , Tring Orginal Filmbox Premium Filmbox Family Filmbox Filmbox Plus Filmbox Extra Filmbox Arthouse Fox Fox Life Fox Crime Fox Movie Teve Kids 1 Teve Kids 2 TaoTao Prince Kids Sofia Tip TV Bubble Tring Tring Tring Kids Baby TV Teve Doku 1 Teve Doku 2 Doku 1 Doku 2 Gurmania 24 Kitchen Muse Living HD Tera HD Tring World Tring Histori Tring Planet Histrori (Galaxy) Shkence (Geo) Planet DOCUBOX National Geographic National Geographic Wild Fashionbox Klan Macedonia Klan News Raho Channel HD Fax News ABC News Syri TV Arta News Kanal 7 RTK 3 RTK 4 MTR 2 RTV 21 Macedonia Era TV RTV Islam Opoja , RTI HD TV Opinion TV Llapi TV Dielli TV Vali TV Tema TV Besa TV Liria TV Mitrovica TV Prizreni Syri Vizion Diaspora TV TV Festina RTV Fontana HD RTV Malisheva Istogu Channel UBT IslamTV Plus TV Spin TV ALB UK ALB SE Teuta Klan Music Beat RTV 21 Mix RTV 21 Plus RTV 21 Popullore ON TV Folk + MTV Kosova BBF TV Drita Amol HD Turbo Channel Ballkanika Elordi TV R Travelingo Positive Gold Suite TV Click 360 Tunebox MTV MTV Hits MTV Rock VH1 Hits VH1 Classic Al Jazzera Int Ukraina 24 HD Euro News France 24 TRT World TRT Arabiq RAI 1 , RAI 2 KSB World RTL RTL2 PRO 7 SAT 1 VOX CABEL EINS NHK World Japan HABER TURK Cay TV TV 8 Show HD Show MAX Kanal D Start Turk ATV Kanal 7 TV8.5 TRT Turk 1 TRT 1 TRT 2 TGRT Belgase TGRT EU TGRT Haber TRT Belgese TRT Haber TRT Kurdi A Haber TV 4 A2 TV 8 Int TRT Cocuk TV 360 Ulke TV 24 TV Dream Turk Power Turk TRT Muzik TRT Sport A SPOR Digi Turk Digi Turk 2 Dost TV HALK TV Tek Rumeli NTV Kral TV Federlana BiH Aljazera Balkans Hayat HD Hayat Folk Hayat Plus RTV Novi Pazar OBN , RTS 1 RTS 2 RTS 3 Happy Prva B92 TV Pink KCN1 KCN2 KCN3 TV Hertz TV Kim TV Most PrvaFiles PrvaKick PrvaWorld PrvaMax PrvaPlus TV Sallon Extra Super TV RTCG Sanzak TV FightBox GameToon Fast & Fun Box Oversport News Oversport 1 Oversport 2 Oversport 3 Oversport 4 Sport 1 Sport 2 Sport 3 Sport 4 Sport 5 Sport 6 K Sport 1 K Sport 2 K Sport 3 K Sport 4 K Sport 5 Arena Premium 1 Arena Premium 2 Arena Premium 3 Arena Sport Arena Sport 2 Arena Sport 3 Arena Sport 4 Arena Sport 5 Arena Fight Arena ESport NBA TV Liverpool TV , Rr.

Ariana Grande Voice Change Victorious, Lucky From Miles In The Morning, Knoxville, Iowa Police Reports, Articles K

kanal d drama shqip live

kanal d drama shqip live

Abrir chat
Hola, mi nombre es Bianca
¿En qué podemos ayudarte?